شستشوی مبل در عباس آباد اراک
مبل شویی در راه آهن اراک
نوامبر 4, 2023
فرش و قالی شویی در اراک
قالی شویی در ولیعصر اراک | تلفن شستشوی فرش+ قیمت ۱۴۰۲
نوامبر 9, 2023
Show all

قالی شویی در عباس آباد اراک | تلفن شستشوی فرش+ قیمت ۱۴۰۲

فرش و قالی شویی در اراک

قالی شویی در اراک با بهترین کیفیت

خدمات قالی شویی در عباس آباد اراک

قالی شویی در اراک یکی دیگر از خدماتی است که ما انجام میدهیم. در قالی شویی نیرو و دستگاه نقش اساسی تمیز شدن فرش ها را دارد که باید نیرو کارش را به خوبی انجام دهد و دستگاه هم کاری را که باید به خوبی انجام دهد. شستشوی قالی یا فرش در فصل های مختلف مهم است و شما باید به تمیزی آنها اهمیت دهید و بدانید شستشوی فرش یا هر چیزی اصولی دارد و هر کسی نمیتواند آن را انجام دهد و از همه مهم تر انجام سریع کارهاست که شما میبایست بدانید فرش ها را به دست چه کسانی میسپارید، به عنوانی شما باید به آن شرکت اعتماد کنید این اعتماد در صورتی است که شما کار آنها را در جایی دیده باشید یا قبلا به آن کار سپرده باشید، بنابر این در انتخاب یک قالی شویی باید دقت کرد.

قیمت شستشوی فرش در اراک

در جدول زیر میتوانید قیمت ها را به صورت دقیق و بروز مشاهده کنید.

شستشوی فرش ماشینی اعلاشویی متری ۱۶,۰۰۰
شستشوی فرش دستباف اعلاشویی متری ۳۲,۰۰۰
فرش های ابریشمی اعلاشویی بازدید و قیمت گذاری
موکت معمولی اعلاشویی متری ۶,۰۰۰
پالاز موکت اعلاشویی متری ۸,۰۰۰

 

فرش شویی در اراک چگونه صورت میگیرد؟

قالیشویی حسین عضو برتر اتحادیه قالیشویی در اراک و شهرستان ها می باشد که خدمات قالیشویی و شستشوی فرش را در اراک با دستگاه های جدید اتوماتیک و پیشرفته، شستشوی چند مرحله ای با کیفیت بالا و مواد عالی را انجام میدهد. قالیشویی حسین با کادری مجرب، تجهیزات مدرن و متخصصین ماهر فرش های ماشینی و دستباف شما را دریافت کرده و سپس شستشوی فرش را با بالاترین کیفیت، پس از گذشت ۴۸ ساعت به شما تحویل خواهد داد. بهترین خدمات فرش شویی با قیمت های باور نکردنی را با فرش شویی حسین تجربه کنید. قالیشویی ما در سطح شهر اراک آماده دریافت سفارشات شما دوستان گرامی می باشد. شستن قالی و فرش نیازمند تجربه و تخصص است. تخصصی که با تجربه به دست می آید و قالیشویی ما با سال ها تجربه کنار شهروندان اراکی به خوبی این تجربه را کسب نموده است و در خدمت همشهری های عزیز است

 

فرش شویی در اراک

قالی و فرش شویی در اراک

شستشوی فرش های دستباف در اراک

فرش های دستباف که تارو پودی هنری دارند و به علت حساس بودن رنگ فرش ها و قیمت بالا، حساسیت مشتریان در شستشوی این فرش ها قطعا بیشتر خواهد بود. تضمین شستشوی فرش های دستباف و حساس بدون کوچکترین آسیب در قالیشویی ما امری اجتناب ناپذیر است.

حمل و نقل فرش

اولین تعهد ما به شما به جا بودن زمان دریافت و تحویل فرش ها می باشد. ما در زمان هماهنگ در مکان حاضر خواهیم بود و با دقت فرش ها را لول کرده (جمع کرده) و حمل خواهیم کرد. تعهد سلامت فرش در هنگام حمل و نقل از تعهدات دیگر تیم ما می باشد. هزینه حمل و نقل فرش به قالیشویی و بازگشت فرش به منزل فقط، ۵۰,۰۰۰ تومان می باشد.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما