فروش مبل
چرا باید مبل بخریم
مارس 31, 2022
پرده شویی در اراک
پرده شویی در اراک
جولای 12, 2022
Show all

قالی شویی در اراک با بهترین کیفیت

قالی شویی در اراک

قالی شویی در اراک

قالی شویی در اراک با بهترین کیفیت، خدمات مبل شویی حسین قالی و فرش های شما را با دستگاه های مخصوص و بروزی میشورد مایه هایی که ما به کار میبریم قالی ها یا فرش های شما را مثل روز اول روشن و تمیز و پاکیزه و خوش بو میکند برای این که بتوانید قالی های خود را به مبلشویی حسین بسپارید میتوانید روی تماس با ما زیر کیلیک کنید.

قالیشویی خوب در اراک

اراک شهر بزرگی است و نیاز به قالی شویی خوب دارد و با توجه به جمعیتی که دارد طبیعتا به قالی شویی سریع و برگی نیازمند است ما تصمیم گرفتیم که خدمات قالی شویی را در اراک انجام دهیم.

لیست قیمت قالی شویی در اراک

لیست قیمت شستشوی انواع قالی و فرش در اراک

سرویس از قیمت (تومان) تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی (متر مربع) ۱۰۶۰۰ ۱۶۵۰۰
شستشوی فرش دستباف (متر مربع) ۱۵۲۰۰ ۲۸۳۰۰
اعلا شویی فرش ماشینی (متر مربع) ۲۸۰۰۰
اعلا شویی فرش دستباف (متر مربع) ۳۴۰۰۰ ۴۵۰۰۰
برای این که بتوانید قالی و فرش های منزلتان را به صورت حرفه ای و بدون هیچ نگرانی بشورید میتوانید روی تمای با ما زیر کلیک کنید.
بهترین قالی شویی در اراک

۱۰راز تمیز کردن فرش در منزل

 همچنان بسیار محبوب است. در واقع، صنعت فرش در ایالات متحده حدود ۵۱ درصد از کل بازار کفپوش را به خود اختصاص داده است که طبق اداره سرشماری ایالات متحده، تنها در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۰ میلیارد دلار درآمد ایجاد کرده است.

یکی از دلایلی که مردم فرش را دوست دارند – علاوه بر گرما و نرمی آن – این است که نسبت به کف‌های سطح سخت به نگهداری و نگهداری کمتری نیاز دارد. جاروبرقی مکرر و شستشوی گاه به گاه عمیق معمولاً تمام آن چیزی است که برای حفظ ظاهر جدید و تازه موکت لازم است.

با این حال، علی‌رغم تلاش‌های شما، دیر یا زود قالی شما قربانی ریزش، پاشیدن آب، تصادفات کثیف و هر چیزی که در ته کفش‌هایتان ردیابی می‌کنید، می‌شود. مارک تارباکس، صاحب بهترین کارشناسان قالی نظافت در سن آنتونیو، تگزاس، برای یادگیری نحوه برخورد متخصصان قالی با این مشکلات، با نکاتی که از ۳۰ سال فعالیت در این تجارت به دست آمده است، ما را در این فرآیند راهنمایی می کند.

نکته حرفه ای ۱: لکه ها را از بین ببرید، آنها را مالش ندهید!

هنگامی که برای اولین بار لکه یا ریزش اتفاق می افتد، در مقابل تمایل به شروع فوری شستشو مقاومت کنید. این فقط لکه را به داخل فرش می برد. در عوض، به آرامی لکه ها را با یک محلول تمیزکننده و یک پارچه تمیز، حوله کاغذی یا اسفنج بکشید.

تارباکس می گوید: “کلید لکه کردن است. لکه زدن مقدار کمی فشار روی لکه وارد می کند، بنابراین می توانید آن را خیس کنید.” مالش باعث می شود که ذرات وارد الیاف شوند که می تواند منجر به شکسته شدن زودرس آن الیاف شود.

و همیشه از لبه بیرونی لکه به سمت داخل به سمت مرکز لکه کنید. لکه کردن به بیرون می تواند لکه را بیشتر در سراسر فرش پخش کند.

نکته حرفه ای ۲: کلاب سودا و سرکه دوستان شما هستند

ممکن است شنیده باشید که می‌توانید از نوشابه برای از بین بردن لکه‌های آبجو و شراب از روی قالی استفاده کنید، که این درست است – اگر درست استفاده کنید.

ابتدا نوشابه کلمبی را روی یک پارچه تمیز بریزید و لکه را پاک کنید. اگر لکه روشن تر به نظر می رسد، با نوشابه بیشتری تکرار کنید. اگر جواب نداد، به نسبت یک به یک سرکه سفید و آب را مخلوط کنید و آن را در یک بطری اسپری دستی بریزید . تاربکس می گوید: «محلول را روی ناحیه لکه دار اسپری کنید، سپس ۱۰ یا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا خیس بخورد. سپس یک اسفنج تمیز و خشک را روی ناحیه اشباع فشار دهید تا محلول تمیزکننده و لکه رقیق شده نیز خیس شود. . در صورت لزوم این روند را تا زمانی که کل لکه از بین برود تکرار کنید.

هنگامی که لکه را پاک کردید، محل را با آب تمیز و گرم بشویید. از دست خود برای برس زدن تارهای فرش در جهت طبیعی خود استفاده کنید. در نهایت، چندین حوله کاغذی سفید روی آن منطقه قرار دهید و آنها را با چیزی سنگین، مانند دفترچه تلفن، وزن کنید.

حوله ها رطوبت فرش را جذب می کنند. آنها را در جای خود بگذارید تا فرش خشک شود، معمولاً حدود یک روز.

نکته حرفه ای ۳: کرم اصلاح را امتحان کنید

تاربکس می گوید بهترین پاک کننده فرش برای لکه های عمومی – باور کنید یا نه – کرم موبر معمولی است. تاربکس می‌گوید: «تقریباً هر نوع لکه‌ای را از بین می‌برد. کرم اصلاح را مستقیماً روی لکه بمالید و بگذارید حدود ۳۰ دقیقه بماند.» پس از اینکه کرم موبر جا افتاد، آن را با یک پارچه سفید خشک پاک کنید.

کار را با اسپری کردن محلول با مخلوط ۵۰/۵۰ سرکه سفید و آب به پایان برسانید و سپس محلول را با یک پارچه پاک کنید.

نکته حرفه ای ۴: صابون ظرفشویی چربی را برش می دهد

لکه های چربی از روی فرش از بین بردن سخت ترین موارد هستند، اما راز آن استفاده از محصول و تکنیک مناسب است: چند قطره از شامپو فرش شویی مانند نانو را در یک فنجان آب گرم بریزید. محلول را به آرامی مخلوط کنید تا شامپو حل شود.

تاربکس می گوید: «محلول را در یک بطری اسپری بریزید و لکه چرب را خیس کنید. سپس آن را با یک پارچه سفید یا حوله کاغذی پاک کنید. بسته به اندازه و سن لکه، ممکن است لازم باشد این درمان را چندین بار تکرار کنید.

نکته حرفه ای ۵: آدامس را فریز کنید

در اینجا یک سناریوی کاملاً آشنا وجود دارد: شما در خیابان وارد آدامس می‌شوید، اما تا زمانی که این آشفتگی‌های ناخوشایند و چسبناک را در خانه و روی قالی هایتان دنبال نکنید، متوجه آن نمی‌شوید. ترفند حذف آدامس از روی قالی را می توان در فریزر شما یافت.

تاربکس پیشنهاد می کند: «چند تکه یخ را بردارید و آنها را به مدت ۳۰ تا ۴۵ ثانیه روی آدامس فشار دهید. هنگامی که آدامس منجمد شد، از یک قاشق برای بلند کردن کره استفاده کنید، سپس با استفاده از قیچی یا چاقوی تیز، رشته‌های فرش را تا حد امکان نزدیک به آدامس ببرید. اگر فقط مقدار کمی از فرش را برش دهید، لکه غیرقابل تشخیص خواهد بود.

نکته حرفه ای ۶: موم سخت شده را گرم کنید

سوزاندن شمع ها در خانه می تواند منجر به چکیدن موم روی فرش شود، جایی که به سرعت سفت می شود و در الیاف فرو می رود. تاربکس توصیه می کند که موم را به حالت نیمه مایع برگردانید تا آن را از بین ببرید. یک پارچه سفید را روی اتوی لباس گرم قرار دهید (از تنظیم «بدون بخار» استفاده کنید). سپس اتو را روی موم قرار دهید تا ذوب شود. موم نرم شده را با یک چاقوی کره یا شانه خراش دهید.

نکته حرفه ای ۷: پراکسید هیدروژن برای نجات

تعداد کمی از لکه های فرش به اندازه خون واضح یا بدمزه هستند. اما بریدگی کاغذ روی انگشت و ریختن چند قطره روی فرش به این معنی نیست که شاگ شما برای همیشه لکه دار شده است. تاربکس می گوید: ” پراکسید هیدروژن در تمام طول روز از خون خارج می شود.” ابتدا خون خشک شده را با آب مخلوط شده با مواد شوینده ملایم شل کنید. سپس از یک چاقوی کره استفاده کنید تا تا حد امکان خون را از الیاف جدا کنید.

برای از بین بردن خون باقیمانده، پراکسید هیدروژن با قدرت کامل را مستقیماً روی لکه بمالید. محلول بلافاصله پس از تماس با خون شروع به کف کردن و وز می کند، بنابراین تعجب نکنید. چند دقیقه صبر کنید، سپس پراکسید هیدروژن و خون باقی مانده را با یک پارچه نخی سفید یا حوله کاغذی پاک کنید.

نکته ۸ حرفه ای: آب نبات خرد شده را شانه کنید

اگر بچه‌هایی در خانه دارید، دیر یا زود با آب نباتی که در قالی گیر کرده‌اید، کارتان را تمام می‌کنید. تاربکس پیشنهاد می کند: «ابتدا سعی کنید آب نبات را با یک چاقوی کره خراش دهید. سپس، محل را با یک اسفنج آغشته به آب مخلوط با صابون ملایم خیس کنید. تاربکس می‌گوید: «از بین بردن تمام شکر مهم است، در غیر این صورت آن نقطه روی ق، خاک و زباله‌ها را راحت‌تر از اطراف آن جذب می‌کند».

پس از برداشتن آب نبات، محل را با یک پارچه نخی یا حوله کاغذی خشک کنید.

نکته حرفه ای ۹: حوادث حیوانات خانگی را به صورت ارگانیک پاک کنید

اگر با حیوانات خانگی زندگی می کنید، این فقط یک مسئله زمان است که یکی از آنها روی فرش تصادف کند. تارباکس استفاده از پاک کننده های ارگانیک مانندماریلو بایو را به جای مواد شیمیایی سوزاننده ترجیح می دهد. پاک کننده را مستقیماً روی لکه اسپری کنید. تاربکس می‌گوید: «احتمالاً باید برای از بین بردن همه لکه‌ها و بوها، تمیزکاری انجام دهید، اما سپس پاک‌کننده را با یک پارچه سفید یا دستمال کاغذی پاک کنید.» توجه داشته باشید که از این پاک کننده های غیر سمی می توان برای از بین بردن انواع دیگر لکه ها از جمله قهوه و سس نیز استفاده کرد.

نکته حرفه ای ۱۰: تمیز کردن عمیق را به طور منظم انجام دهید

بهترین راه برای حفظ طراوت و جدید به نظر رسیدن فرش، تمیز کردن عمیق آن به طور منظم با استفاده از بخارشوی است. تمیز کردن بخار شامل استفاده از محلول تمیز کننده تحت فشار است که از طریق نازل های جت آب به عمق فرش تزریق می شود. و دستگاه همچنین محلول تمیز کننده را به همراه کثیفی و زباله های موجود در فرش استخراج می کند.

آب داغ و بخار در الیاف فرش تا قسمت پشتی نفوذ می کند تا هرگونه خاک، گرد و غبار یا رسوبات چرب را از بین ببرد. تاربکس می‌گوید: «نتیجه این است که فرش شما تمیزتر از همیشه خواهد بود.» او توصیه می‌کند که یک خانواده چهار نفره هر شش ماه یک‌بار فرش‌های خود را عمیق‌تر تمیز کنند.

شما با خواندن تمام این ده نکته میتوانید فرش های خود را در منزل تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما