مبل شویی در سالاریه قم
مبل شویی در سالاریه قم قیمت مبل شویی در منزل
جولای 27, 2023
مبل شویی حسین
مبل شویی خنجین
جولای 30, 2023

پرده شویی در اراک

پرده شویی در اراک

شستشوی پرده در اراک

خدمات شستشوی پرده در اراک

پرده شویی در اراک با بهترین کیفیت انجام میشود، امروزه با توجه به افرایش ماشین ها و رفت آمد های زیاد با ماشین ها هوا بسیار کثیف و آلوده میشود در این صورت لوزم خانه شما همچنین پرده ها هم آلوده میشود، بعضی وقت ها برای بعضی ها پیش می آید که پرد های بزرگی به خانه زده اند وقتی که این پرده ها کثیف شوند شما دیگر نمیتوانید که خودتان از پس تمیز کردن پرده بر بیایید در این زمان است که میتوانید با ما تماس بگیرید و برای تمیز کردن پرده های خانه تان از ما کمک بخواهید.

چرا پرده شویی حسین در اراک

با توجه به این که کار ما پاکیزگی و تمیز کردن خانه ها است ما دستگاه های مخصوص این کار ها را تهیه میکنیم شما میتوانید پرده های بزرگ و در هر انداره ای را به ما بسپارید و با بهترین کیفیت تمیزی تحویل بگیرید به دلیل این که ما کارمان را تازه شروع کردیم به مشتریان اولیه ای که داریم تخفیف ویژه ای خواهیم داد.

موادی که برای پرده شویی استفاده میشود

ما از مواد و شامپو های مختلفی برای این کار استفاده کرده ایم و با توجه به تمیز کردن مواد و بوی خوب و طرفدار زیاد تصمصم گرفتیم که از موادی به نام رافونه استفاده کنیم مواد شوینده رافونه بهترین تمیز کننده پرده است و برای پاکیزگی پرده بسیار مناسب میباشد و با توجه به دستگاه هایی که ما برای این کار استفاده میکنیم پرده های شما مثل روز اول تمیز و پاکیزه و خوش بو خواهد شد.

بهترین زمان برای شستشوی پرده در اراک

زمان شستشوی پرده نمیتوند زمان مشخصی داشته باشد برای بعضی ها شاید در 6 ماه نیاز به شستشو داشته باشد و برای بعضی ها هم شاید 1 سال ولی بستگی به جای پنجره و پرده هم دارد. برای این که پرده هایتان زود کثیف نشود شما میتوانید هر هفته یک بار پرده را گرد گیری کنید بهتر است هر شش ماه یک بار پرده های خود را به پرده شویی در اراک بسپارید.

ولی برای این که شما هزینه زیادی برای پرده شستن نکنید تصمیم گرفتیم روش های متنوه و بهترین را به شما اموزش دهیم.

 

بهترین پرده شویی در اراک

 

قیمت مبل در اراک

راهنمای شستشوی پرده در اراک

شستن پرده ها در ماشین لباسشویی: نکات و ترفندها

قبل از قرار دادن پرده های خود در ماشین لباسشویی، باید مشخص کنید که از چه موادی ساخته شده اند . در واقع همه پارچه ها برای این نوع شستشو مناسب نیستند.

در اکثر موارد، پرده‌های موجود در خانه‌های ما از پارچه‌های کتان، ابریشم، پنبه یا سایر پارچه‌های مصنوعی ساخته می‌شوند .

تعیین اینکه پرده ها از چه ماده ای ساخته شده اند نه تنها به ما می گوید که آیا واقعاً می توان آنها را در ماشین لباسشویی شست، بلکه دمای چرخه تنظیم را نیز تعیین می کند.

قبل از شروع چرخه، آخرین نکته را باید در نظر بگیرید: مطمئن شوید که قلاب‌های پرده احتمالی را بردارید تا از جدا شدن آنها در ماشین لباسشویی و خراب شدن آنها جلوگیری کنید.

شستشوی پرده ها در ماشین لباسشویی: درجه حرارت و خشک کردن چرخشی

پس از اتمام عملیات مقدماتی، شما آماده بارگیری درام خواهید بود و مراقب باشید که دستگاه را بیش از حد بار نکنید تا از چروک شدن بیش از حد پرده ها جلوگیری شود. اگر پرده‌هایی که باید شسته شوند رنگی هستند، حتماً یک رنگ‌گیر در آن قرار دهید.

اگر ماشین لباسشویی برنامه خاصی برای شستشوی پرده ها دارد، از این ویژگی پیروی از دستورالعمل های روی برچسب و هر دستورالعمل اضافی استفاده کنید. اگر ماشین لباسشویی شما این ویژگی را ندارد، توصیه می کنیم پرده های نخی را در یک چرخه ظریف در دمای 30 درجه با خشک کن چرخشی روی 600 بشویید . هنگامی که چرخه کامل شد، پرده های خود را آویزان کنید تا خشک شوند، از چین و چروک بیش از حد خودداری کنید و مراقب باشید که آنها را در اسرع وقت اتو کنید، در حالت ایده آل زمانی که هنوز کمی مرطوب هستند.

پرده های سفید را می توان در دمای 40 درجه شست، در حالی که پرده های مصنوعی شفاف باید در دمای 30 درجه شسته شوند. پرده‌های کتانی و ابریشمی از این قاعده مستثنی هستند، چون پارچه‌های ظریف‌تر هستند، باید به این شکل رفتار شوند.

نحوه شستن پرده های کتانی در ماشین لباسشویی: راهنمای کامل

انواع مختلفی از کتانی وجود دارد: کتان گازی، چروکیده، پشم کتان و کتانی بوم . بیایید نگاهی به این انواع یک به یک بیندازیم تا نحوه انتخاب صحیح برنامه ماشین لباسشویی را بیاموزیم:

پرده کتانی گازی: راهنمای نحوه شستشو

اینها پرده های کتان سبک وزن با بافت بازتر هستند. برای شستن این پرده‌ها، توصیه می‌کنیم قبل از شستشوی کامل، آن‌ها را دو بار بدون چرخاندن خشک کنید.

یک چرخه ظریف را در دمای 30 درجه انتخاب کنید و در دمای 400 درجه خشک کنید . پس از اتمام چرخه شستشو، در صورت امکان، پرده های خود را به صورت عمودی از ارتفاع آویزان کنید تا خشک شوند. در حالی که مرطوب است اتو کنید، مراقب باشید همیشه با دمای متوسط ​​به صورت افقی اتو کنید.

پرده های کتانی چروکیده: راهنمای نحوه شستشو

برای پرده های ساخته شده از این نوع کتانی، همان روشی را که برای کتانی گازی توصیه می شود، دنبال کنید، اما با چرخاندن خشک کردن 800 درجه . آنها را می توان در حالی که هنوز مرطوب هستند دوباره آویزان کرد، زیرا نیازی به اتو کردن ندارند.

پرده های پشمی کتانی: راهنمای نحوه شستشو

با توجه به ماهیت بسیار ظریف این نوع کتانی، پرده های ترکیبی پشم کتان به یک چرخه شستشوی ظریف در دمای حداکثر 30 درجه و یک چرخه خشک کردن چرخشی حداکثر 400 چرخش نیاز دارند.

پرده های کتانی بوم: راهنمای نحوه شستشو

این قوی‌ترین نوع کتانی است، به این معنی که این پرده‌ها را می‌توان حتی در دمای 40 درجه ، در یک چرخه ظریف، شست. برای جلوگیری از چروک شدن آنها، چرخه خشک کردن چرخشی را رها کنید و برای سهولت در اتو کردن، کمی نشاسته به آن اضافه کنید، این کار باید به صورت افقی انجام شود، زمانی که پرده ها هنوز مرطوب هستند و اتو روی دمای متوسط ​​به بالا تنظیم شده است.

نحوه شستن پرده های ابریشمی در ماشین لباسشویی: نکات مفید

ابریشم یکی از ظریف ترین پارچه های موجود در بازار امروز است. قبل از قرار دادن پرده های ساخته شده از این ماده در ماشین لباسشویی، بررسی کنید که آیا می توان آنها را در آب شست زیرا معمولاً خشکشویی توصیه می شود.

یک برنامه ظرافت مشخص شده را با حداکثر دمای 30 درجه انتخاب کنید ، مراقب باشید که هر پانل پرده را با قرار دادن حداکثر دو پرده در یک زمان به درستی بشویید و از چرخه خشک کردن چرخشی صرفنظر کنید.

پس از اتمام برنامه شستشو، پرده های خود را در صورت امکان به صورت عمودی از ارتفاع آویزان کنید تا خشک شوند و مطمئن شوید که کاملاً چیده شده اند. اگر می خواهید آنها را اتو کنید، حتماً این کار را در دمای پایین و بدون استفاده از ویژگی بخار انجام دهید.

مبل شویی در قم | قیمت مبل شویی در قم زمستان ۱۴۰3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما