فرش شویی
قالیشویی در فرمهین | قیمت قالی شویی
جولای 23, 2023
فرش شویی
قالی شویی در کمیجان | قیمت بهترین قالی شویی در کمیجان
جولای 27, 2023

مبل شویی آشتیان

مبل شویی در آشتیان

مبل شویی در آشتیان

مبل شویی آشتیان

مبل شویی آشتیان

مبل شویی حسین در آشتیان با جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی مبل توسط تیم حرفه ای در صورت نیاز به خدمات مبل شویی حسین در اراک با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

شستشوی مبل در آشتیان

مبل و صندلی، یکی از لوازمی است که در خانه بسیاری از افراد به چشم می خورد. داشتن مبلمان راحتی یا کلاسیک باعث می شود که افراد در هنگام نشستن، احساس راحتی بیشتری داشته باشند و خانه آنها زیباتر شود. اگرچه داشتن مبلمان مزایای زیادی دارد؛ اما باید از آنها به خوبی مراقبت شود تا سالم و تمیز بمانند. یکی از کارهایی که نیازی است هر چند وقت یکبار انجام دهید، تمیز کردن و شستن مبلمان است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که شستن مبلهای خود را به مبل شویی بسپارند تا آنها، این کار را برایشان انجام دهند. در این نوشته با راه های تمیز کردن مبلمان آشنا می شوید. در انتها نیز ویژگی های یک مرکز مبل شویی معتبر و حرفه ای را به شما خواهیم گفت. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

 

مبل شویی در آشتیان

 

بهترین مبل مبل شویی در آشتیان

فرچه دسگاه مبل شویی: مبل شویی حسین بهترین مبل شویی در آشتیان است، که با بهترین دستگاه مبل شویی مبل های شما را میشورد. این دستگاه هایی که ما از آنها برای شستوشوی مبل استفاده میکنیم، بسیار دستگاه های خوبی هستن و از شرکت های عالی تهیه شده است. خوب حالا چرا میگویی با دستگاه عالی؟!! خوب اگر شما هنگام شستشو به فرچه مخصوص مبل شویی که به دریلی وصل میشود دقت کره باشید میبینیدد که اگر این فرچه خیلی سفت و محکم باشند ممکن است به مبل های شما آسیب برسانند و اگر هم که این فرچه ها خیلی نرم باشند اصلا مبل های شما را تمیز نمیکنند در این مواقع ما باید به دنبال چیزی باشیم که متوست باشد نه به مبل آسیب برساند و نه تمیز نکند ما با کلی تست و گشتن توانستیم که بهترین و مناسب ترین فرچه را برای این کار پیدا کنیم.

دستگاه قوی و مکش بالا : ما با خرید چند دستگاه مبل شویی دستگاه مناسب را یافتیم و هماکنون از این دستگاه استفاده میکنیم. اگر دستگاه مبل شویی مکش بالایی نداشته باشد نمیتواند کف  و مواد آلوده را از داخل مبل بیرون بکشد بنابر این ما باید از دستگاه مناسبی برای این کار استفاده کنیم، دستگاه هایی ما از آنها استفاده میکنیم بسیار قوی و مکش بالایی دارند و برای این کار بسیار مناسب هستند.

برای شستوشوی مبل هایتان در شهر آشتیان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

پاکیزگی مبل چگونه انجام میشود؟

وقتی شستشوی مبلهای خود را به مبل شویی بسپارید، آنها این مراحل و کارها را برای تمیز کردن مبلمان شما انجام خواهند داد:

  1. در ابتدا مبلها جاروکشی می شوند تا هر گونه ذره غذا و آلودگی از میان اجزای مبلها و محل دوخت و درز مبل برداشته می شود.
  2. روکش مبل و نشیمن گاه مبل، توسط فرچه مخصوص به مواد شوینده آغشته می شود.
  3. بعد از شستن کامل مبل، خشک کردن مبل با دستگاه آبگیری مخصوص انجام خواهد شد.

شاید فکر کنید که بعد از شستن مبلها، آنها کاملا خیس و مرطوب می شوند؛ اما این طور نیست. در مرحله آخر، آب و مواد شوینده وارد شده به مبل، با استفاده از آبکش مخصوص، از داخل مبل بیرون کشیده می شود؛ زیرا اگر این مواد داخل مبل بمانند، باعث پوسیده شدن مبل شما می شود. در انتهای کار مبل شویی، مقداری نم و رطوبت در مبل باقی می ماند که کاملا طبیعی است و در عرض یک روز خشک می شود.

مراکز مبل شویی معتبر و حرفه ای، به افراد خدمات مبل شویی در منزل را ارائه می دهند. یعنی به جای اینکه مبلها برای شستشو جا به جا شوند، افراد در منزل شما حاضر خواهند شد و مبلمان شما را در منزلتان خواهند شست. انجام مبل شویی در منزل، از حمل کردن مبل ها جلوگیری می کند و مانع از پاره شدن یا آسیب دیدگی به مبلها می شود.

 

مبل شویی خمین

3 Comments

  1. admin گفت:

    ممنون

  2. کار رو بسیار تمیز و سریع تحویل میدن تشکر

  3. WilliamNen گفت:

    یک خدمات عالی مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما