خدمات مبل شویی در اراک
مبل شویی در آقانورالدین اراک | شستشو در منزل+قیمت 1402
سپتامبر 2, 2023
خدمات مبل شویی در اراک
مبل شویی در آیت‌الله سعیدی اراک | مبل شویی در منزل+ تلفن و قیمت 1402
سپتامبر 2, 2023

مبل شویی در آیت‌الله اراکی در شهر اراک | مبل شویی در منزل+ تلفن و قیمت 1402

خدمات مبل شویی در اراک

مبل شویی اراک

خدمات مبل شویی در منزل آیت‌الله اراکی در شهر اراک با بهترین کیفیت

شستشوی مبل در آیت‌الله اراکی اراک با بهترین کیفیت برای دریافت خدمات شستشو با شماره تلفن: 09919360546 تماس بگیرید. این خدمات در منزل با دستگاه های پیشرفته دیزل آمریکایی انجام میشود و شستشو با مواد نانو مخصوص مبل شویی صورت میگیرد که توسط فرچه دریلی خیلی تمیز و پاکیزه میشود. شستشوی مبلها توسط نیرو های دوره دیده و با تجربه در کار مبل شویی خدمات شما را در شهر اراک به عهده گرفته و با بهترین کیفیت شستشو میدهند برای دریافت خدمات روی تصویر زیر کلیک کرده و سپس وارد صفحه اصلی مبل شویی حسین شوید و نکات مهم را از آنجا ببینید، همچنین در این صفحه در ویدئویی کوتاه نمونه ای از کار ما را نگاه کنید و برای دیدن نمونه کار بیشتر میتوانید به صفحه نمونه کار مبل شویی حسین وارد شده و ببیننید.

شستشوی حرفه ای مبل باید حد اقل یک بار در سال انجام شود، بسیاری از افراد با ایده های مختلف مانند صرفه جویی سعی میکنند با انواع مختلف شوینده های غیراستاندارد لکه های روی مبل را تمیز کنند ولی در بیشتر موارد نتیجه نهایی یک مبل کثیف و آسیب دیده است که با این کار گاهی تمیز کردن این نوع مبل ها با ماشین هم غیر ممکن میشود.

قیمت شستشوی مبل در اراک

قیمت شستشوی مبل در آیت‌الله اراکی اراک در حال تغییر است و شما برای استعلام جدید ترین قیمت ها میتوانید روی تصویر زیر کلیک کرده و سپس قیمت های به روز را ببینید.

قیمت شستشوی مبل ۷ نفره راحتی 301.000 تا 370.000 تومان
قیمت شستشوی مبل ۷ نفره کلاسیک 280.000 تا 370.000 تومان
نرخ شستشوی مبل نه نفره 350.000 تا 480.000 تومان
شستشوی مبل تک نفره 30.000 تا 55.000 تومان
هزینه شستشوی  صندلی نهار خوری (هر عدد) 20.000 تا 20.000 تومان

 

شستشوی مبل در محل با بخارشوی

مبل های شما اگر از پارچه های مصنوعی یا پشمی باشند باید آب با فشار زیاد و با فشار آب مستقیم وارد الیاف این نوع مبل ها شوند، بنابر این نیاز از است از تکنیک آب گرم برای از بین بردن هر نوع لکه یا کثیفی استفاده کرد. نیرو های مبل شویی در آیت‌الله اراکی با استفاده از دستگاه های قدرتمند و پیشرفته ای بخار و آب گرم را روی مبلمان کشیده و سپس و با دستگاه مکنده بسیار قوی 90درصد آب و رطوبت را ار روی مبل ها جذب میکند.  این روشی که ما به کار میبریم یک ترکیب استاندارد از موارد شوینده با گرما و حرارت مناسب برای تولید بخار است که باعث میشود تمام آلودگی های متونع مانند لکه ها، میکروب های، باکتری ها و… از بین میرود.

شاید همین موضوع باعث شود تا به فکر تغییر آن‌ها باشید، که این یک تفکر نا درست و کاملا اشتباه است شما میتوانید مبل های خود را به بهترین شکل مثل روز اول تمیز و براق بدون هیچ زدگیی کنید ولی چطور؟! برای دریافت خدمات مبل شویی در شهر اراک روی تصویر بالا کلیک کرده و سپس با نیرو های تخصصی ما صحبت کنید.

اگر قصد شستشوی مبل در منزل را دارید، این روش مناسب ترین روش است که به راحتی در همه خانه ها و آپارتمان های کوچک تا بزرگ قابل استفاده است.

 

مبل شویی اراک

برای دریافت بهترین مبل شویی در اراک روی تصویر کلیک کنید

 

بهترین مبل شویی در آیت‌الله اراکی شهر اراک

شستشوی حرفه ای مبل باید حد اقل یک بار در سال انجام شود، بسیاری از افراد با ایده های مختلف مانند صرفه جویی سعی میکنند با انواع مختلف شوینده های غیراستاندارد لکه های روی مبل را تمیز کنند ولی در بیشتر موارد نتیجه نهایی یک مبل کثیف و آسیب دیده است که با این کار گاهی تمیز کردن این نوع مبل ها با ماشین هم غیر ممکن میشود. روکش های مختلفی که در مبل به کار برده شده است در مبل شویی مهم است، در مبل شویی جهان پناه انواع روکش های مختلف برای تمیز کردن مبل خود وجود دارد. متنوع بودن و نوع ترکیب های پارچه های طبیعی و منصنوعی که در ساخت مبلمان های امروز به کار میرود، نیاز به شناخت و تجربه دارد تا بر اساس آن مبلمان را شستشوی داد و لکه گیری کرد، باید بدون این که آسیبی به مبل وارد شود آن را تمیز و لکه گیری کنیم. علاوه بر این نیروهای مبل شویی در آیت‌الله اراکی اراک به خوبی این را میدانند که از چه مواد شوینده ای برای تمیز کردن مبل استفاده کنند و میدانند چگونه با ماشین های حرفه ای مبل ها را مانند روز اول تمیز و پاکیزه و خوش بو سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما