مبل شویی فراهان
مبل شویی فرمهین | قیمت مبل شویی در منزل فراهان
جولای 11, 2023
مبل شویی در محلات
مبل شویی در تهران | قیمت مبل شویی در تهران
جولای 23, 2023

مبل شویی در ساوه | قیمت مبل شویی در منزل

مبل شویی در ساوه

مبل شویی در ساوه

خدمات مبل شویی در ساوه

مبل شویی در ساوه

مبل شویی ساوه ارائه خدمات مبل شویی انواع مبل ها با تجهیزات در ساوه با کادری مجرب به همراه مبل شویی تضمینی و ترمیم مبل در ساوه.مبل شویی ساوه ارائه دهنده با کیفیت ترین و ارزانترین خدمات شستشو انواع مبلمان و سایر لوازم خانه با بروز ترین تجهیزات و کادری متعد در خدمت شماست.شستن منظم مبل ها و صندلی ها باعث ظرافت و درخشان شدن خانه و محل کار شما می شود.استفاده از ماشین های کاملا حرفه ای از نوع صنعتی و مواد شوینده استاندارد موجب اطمینان همیشگی خدمات ما است.سرمایه ما بر اساس کیفیت و رضایت مشتری متمرکز است.

قیمت مبل شویی در ساوه

قیمت مبل شویی در فروردین ماه بهار 1403 را میتوانید در جدول زیر ببینید.

قیمت شستشوی مبل ۷ نفره راحتی 400٫000
قیمت شستشوی مبل ۷ نفره کلاسیک 400٫000
نرخ شستشوی مبل نه نفره 500٫000
شستشوی مبل تک نفره 55٫000
هزینه شستشوی  صندلی نهار خوری (هر عدد) 25٫000

شستشوی مبل در ساوه

شستشوی مبل در ساوه به بهترین کیفیت انجام میشود. این شهر دومین شهر بزرگ استان مرکزی است بنابراین برای اینکه نظافت بهتر انجام شود باید این شهر از مبل شویی های زیادی برخوردار باشد.

اگر مبل شویی های این شهر به اندازه کافی نباشد باید کسانی این کار را انجام میدهند بسیار سریع کار کنند که نیاز نظافت مبل این شهر را برطف کنند با این کار شستشوی مبل خوب انجام نمیشود، بنابر این ما تصمیم گرفتیم که نظافت مبل در شهر ساوه را تا جایی که میتوانیم بر عهده بگیریم. شهر ساوه تقریبا از 87هزار خانوار برخوردار است این تعداد بسیار بالا است پس باید این شهر را مورد توجه قرار داد.

بهترین مبل شوی در ساوه

امروزه بیشتر مردم با وجود کمر درد و پا درد حتما مبل دارند، وقتی که فامیل ها به خانه شما می آیند امکان کثیف شدن مبل ها زیاد است، مثلا کودکان چایی یا شربت را روی مبل میریزند و شما هم چند روز روی آن مبل نمینشینید تا آن چیز که روی آن ریخته خشک شود، با این کار رفته رفته رنگ مبل عوض میشود و چون این اتفاق آرام رخ داده شما متوجه چرک روی مبل نمیشوید بنابراین بعد از مدتی متوجه بوی بدی خواهید شد در این موقع است که شما به یه مبل شویی عالی احتیاج دارید برای این که مبل هایتان را به صورت حرفه ای شتشو دهید میتوانید با بهترین مبل شویی در استان مرکزی و ساوه تماس حاصل فرمایید.

مبل شویی ساوه با خدمات شستشو بی نقص انواع مبلمان های چوبی و فلزی، مبل راحتی، صندلی، تختخواب و همچنین تمیز کردن فرش ها با رعایت اصول نظافت و بهداشت بطور کاملا تضمینی در ساوه و همچنین در تمامی مناطق ساوه با تیم حرفه ای با سال ها تجربه در این بخش، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.

مواد شوینده مورد استفاده کاملا استاندارد، آنتی باکتریال، ضد آلرژی و با توجه به نوع پارچه مبل ها و صندلی ها است.

مبل شویی در قم | قیمت مبل شویی در قم زمستان ۱۴۰3

خدمات مبل شویی

خدمات شستشوی مبل در کلیه مناطق و محلات سراسر تهران نیز ارائه می شود.خدمات شستشوی ما تضمینی و بهداشتی با ماشین های صنعتی و حرفه ای در محل انجام می شود.

شستشوی انواع مبلمان چوبی، فلزی، و پارچه ای منازل

شستشوی انواع مبلمان اداره ها و سالن های سینما، رستوران ها و هتل ها

شستشوی انواع تخت خواب، تشک و خوشخواب

شستشوی صندلی و انواع صندلی خودرو و اتوبوس ها

شستشوی انواع پرده بدون برای ساییدگی و پارگی

شستشوی لوازم خانه

نظافت مبلمان در ساوه

مبلمان پارچه ای مانند صندلی نیاز به نظافت و نگهداری دارند زیرا برجسته ترین عنصر دکوراسیون خانه و محل کار ماست. همچنین شستن منظم صندلی ها و مبل ها باعث افزایش بهداشت محیط خواهد شد، زیرا پارچه مبل ها در اثر تماس و نشستن در مرور زمان دچار لک و آلودگی و محل برای رشد باکتری ها خواهند بود.فرآیند شستشو در مبل شویی ساوه با استفاده از شامپو های مناسب و دستگاه مبل شویی حرفه ای و صنعتی که دارای فوم و برس مخصوص هستند صورت می گیرد.

 

مبل شوی در شهر ساوه

 

در شستشو مبلمان معمولا از مواد شوینده و شامپو های مختلفی با توجه به نوع لکه ها و همچنین مواد شوینده مختلف برای انواع پارچه مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که در پایان امر مبل شویی باعث نرمی پارچه و درخشش مبلمان می شود.به همین دلیل ابتدا مواد شوینده مورد استفاده تعیین می شود.شستشوی کف با توجه به ضخامت پارچه اعمال می شود و ورود مواد شوینده در شکاف پارچه باعث حل شدن خاک و لکه های چسبیده به پارچه در اثر مواد شوینده در آب می شوند.در مرحله نهایی نیز آب کثیف در خلا گرفته شده و به داخل قیف دستگاه کشیده می شود.سطح مبلمان با آب تمیز شسته خواهند شد.در طی فرآیند شستشو کارکنان مبل شویی ساوه نهایت موارد بهداشتی و رعایت نظافت محل شستشو را در نظر خواهند گرفت.

لیست قیمت های مبل شویی ثابت است و هیچ تغییر و تفاوتی در همه مناطق و محلات تهران وجود ندارد.این خود نشانه ای از ضمانت کار و رضایت مشتری ماست.

قالی شویی در ساوه

خدمات مبل شویی حسین در نظافت منزل شما نقش مهمی دارد. شما میتوانید برای شستشوی قالی هم روی ما حساب کنید. شستشوی قالی ها با بهترین دستگاه های قالی شویی و با بهترین مواد شوینده انجام میشود.

اگر شما قالی های کوچکی را برای شستشو بخواهید ما میتوانیم این کار در منزل شما در کمترین زمان ممکن پاکیزه و خوش عطر کنیم. شما میتوانید برای شستشوی تابلو فرش های گران قیمت با ما تماس بگیرید و این کار را به ما بسپارید شستشوی تابلو فرش ها به صورت حرفه ای انجام میشود و مواد شوینده مخصوصی دارد دستگاه برای شستشوی تابلو فرش را هم باید از جای مخصوص خود تهیه کرد که ما با کلی گشتن و تست کردن انواع دستگاه ها توانستیم دستگاه مخصوص تابلو فرش را پیدا کنید زیرا تابلو فرش ها امروزه بسیار ارزشمند و گران بها هستند در این صورت باید آنها را خیلی آرام و ظریف شست بنابر این میتوانید این کار را با خیال راحت به خدمات مبل شویی حسین بسپارید.

3 دلیل مهم برای شستشوی مبل

ریخته غذا روی مبل: این روز ها مردم بشتر روی کاناپه به سر میبرند حالا میخواهد خانوادگی یا تکی باشد در هر حال این کاناپه ها به مرور زمان کثیف خواهند شد ما این کار را در شهر ساوه به صورت حرفه ای انجام میدهیم.

مواقعی که غذا روی مبل ریخته میشود کافی است که شماخورده های غذا را از روی مبل بردارید و بقیه کار را به مبل شویی حسین بسپارید.

کثیف شدن مبل ها از آلودگی هوا: مردمان امروزی به دلیل وسعت شهر ها بیشتر از ماشین ها و وسایل نقلیه استفاده میکنند به همین دلیل آلودگی هوا بسیاز زیاد شده است در این زمان هوا در فصل تابستان گرم خواهد شد مردمان برای این که رطوبت و هوای خانه تهویه و عوض شود پنجره را باز میکنند و آلودگی به مرور زمان روی فرش ها تابلو فرش ها مبل ها و کاناپه ها میخوابد و مبل ها کثیف میشوند بدیهی است که شستشوی مبل به امری مهم تبدیل میشود، چرا که روکش های داخلی و خارجی آنها مملو از گرد و غبار، مواد حساسیت زا، کپک یا لکه های قدیمی است و می تواند بر کیفیت هوای خانه تأثیر منفی بگذارد، هرچند گل گیاهانی که مرمان در خانه خود نگهداری میکنند خود آنها هوا را تهویه میکنند ولی این اتفاق با گذشت زمان دیگر گیاهان نمیتوانند این کار را به خوبی انجام دهند بنابر این در هر حالت شما به یک مبل شویی خوب احتیاج دارید در این زمان است که میتوانید روی ما حساب کنید.

 

برای شستشوی انواع مبل راحتی، سلطنتی، کاناپه ها، فرش ها و قالی ها، انواع تابلو فرش در اندازه های مختلف در ساوه روی تماس با ما زیر کلیک کنید.

تماس با ما

مریض شدن اعضای خوانواده: وقی که فضای خانه پر از آلودگی و کثیفی میشود اعضای خوانواده به خصوص کسانه که بیماری های قلبی و تنفسی دارند ممکن است خطرناک باشد، اگر شما مبل ها فرش ها یا هر چیز دیگر را نظافت نکنید کم کم این میکروب باعث میشود که حشراتی در خانه تولید شود وقتی این اتفاق بیفتد این حشرات بدن شما را نیش میزنند و به مرور زمان این حشرات به حشرات دیگری مانند موریانه ها تبدیل میشوند این حشرات بسیار موزی هستند این حشرات موزی کم کم به خود جان میگیرند و بدن  خود قوی میکنند، با این اتفاق این حشرات میتوانند به ظرف های خانه شما آسیب برسانند و ظرف های فلزی را سوراخ کنند اگر شما از همه اول زود دستبکار میشدید این اتفاق رخ نمیداد در این زمان است که دیگر از دست ما کاری بر نمی آید ولی شما میتوانید به سمپاشی پناه ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما