خدمات مبل شویی در اراک
مبل شویی در خیابان فارابی اراک | مبل شویی در منزل + تلفن قیمت 1402
آگوست 27, 2023
خدمات مبل شویی در اراک
مبل شویی در آیت‌الله اراکی در شهر اراک | مبل شویی در منزل+ تلفن و قیمت 1402
سپتامبر 2, 2023

مبل شویی در آقانورالدین اراک | شستشو در منزل+قیمت 1402

خدمات مبل شویی در اراک

مبل شویی اراک

خدمات مبل شویی در آقانورالدین اراک

خدمات شستشوی مبل در منطقه آقانورالدین اراک جزو یکی از خدمات مبل شویی حسین است. پیدا کردن یک مبل شویی تخصصی در اراک مخصوصا در منطقه آقانورالدین اراک بعد از کیثیف شدن مبل ها یک معضل است و همه هم به یک مبل شویی مطمعن و خوب نیاز دارند، توجه داشته باشید که بهترین مرکز مبل شوی و خشک شویی در آقانورالدین اراک مبل شویی حسین است و این موضوع را با رضایت صد درصدی به مشتریان عزیزمان در گذشته در ادامه این مطلب به شما نشان خواهیم داد. ما کاری خواهیم کرد که نگرانی شما در رابطه با شستشو و ماندن لکه و کثیفی در سطح مبلمان را دیگر نداشته باشید.

خدمات مبل شویی حسین در آقانورالدین اراک صرفا فقط به خواطر مبل شویی نیست، یکی دیگر از مهم ترین خدمات ما قالی شویی در آقانورالدین اراک است و ما همچنین رفو و ترمیم فرش را در این منطقه انجام میدهیم که شما میتوانید پکیج کاملی از خدمات ما را دریافت کنید و تخفیف ویژه هم بگیرید.

قیمت شستشوی مبل در اراک

قیمت شستشوی مبل در خیابان آقانورالدین اراک در حال تغییر است و شما برای استعلام جدید ترین قیمت ها میتوانید روی تصویر زیر کلیک کرده و سپس قیمت های به روز را ببینید.

قیمت شستشوی مبل ۷ نفره راحتی 301.000 تا 380.000 تومان
قیمت شستشوی مبل ۷ نفره کلاسیک 280.000 تا 370.000 تومان
نرخ شستشوی مبل نه نفره 350.000 تا 480.000 تومان
شستشوی مبل تک نفره 30.000 تا 55.000 تومان
هزینه شستشوی  صندلی نهار خوری (هر عدد) 20.000 تا 25.000 تومان

 

شستشو در منزل با تکنیک خشک

اگر مبل های منزل شما از پارچه های ظریف و حساس در برابر آب و رطوبت ساخته شده باشند، تمیز کردن مبل به صورت خشک بهترین کزینه برای تمیز کردن آنها خواهد بود. در این روشی که گفتیم نیرو های مبل شویی در آقانورالدین اراک از چند مرحله استفاده میکنند، تا مبلمان شما به صورت حرفه ای و بدون هیچ آسیبی تمیز شوند.

 

مبل شویی اراک

برای دریافت بهترین مبل شویی در اراک روی تصویر کلیک کنید

 

روکش های مختلفی که در مبل به کار برده شده است در مبل شویی مهم است، در مبل شویی آقانورالدین انواع روکش های مختلف برای تمیز کردن مبل خود وجود دارد. در این شرکت کارکنان از مناسب ترین روش شستشو و مناسب ترین تجهیزات برای نظافت استفاده میکنند تا مبلمان شما با بالا ترین درجه استاندارد تمیز شود و همچنین هیچ گونه آسیبی به مبل وارد نشود.

1 در مرحله اول باید روکش مبل را شناسایی کنند، به نوع پارچه به کار برده شده بستگی دارد که از چه نوع موادی برای شستشو استفاده شود.

2 در این مرحله مبل را برای شستشو و تمیز کاری آماده میکنیم؛ کارکنان ابتدا لکه های کثیف و عمیق را برطرف میکنند.

3 در مرحله سوم با یک دستگاه قوی و مخصوص و حرفه ای بخار را به عمق پارچه هدایت میکنیم تا تمام کثیفی های داخل مبل را با استفاد از آن بیرون بکشیم.

4 در این مرحله با استفاده از موارد شوینده مخصوص تمام میکروب ها و کثیفی ها را برطرف میکنند.

در این روش هیچ گونه آبی در مبل وارد نمیشود و کلیه مراحل شستشو با استفاده از موارد نانو انجام میشود، بنابر این اگر مبل هایی با پارچه های حساس و ظریف دارید و یا یک مبل قدیمی یادگار از قدیمی ها دارید، که کثیفی مانع زیبایی آن شده است، بدون نگرانی با کار کنان مبل شویی در آقانورالدین اراک تماس بگیرید و از نتیجه کاری را که قرار است ببینید لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما